Ogłoszenia parafialne 26.05.2024r.

Ogłoszenia parafialne  26.05.2024r.

1. Dzisiejszą  niedzielą Trójcy Świętej kończy się czas komunii św. wielkanocnej.

2. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. W środę po Mszy wieczorowej odbędzie się próba sypania kwiatów dla dziewczynek, które biorą udział w procesji w Bożego Ciała.

4. W czwartek / 30 maja / obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało. W tym dniu nie będzie Mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00.  W kościele parafialnym :  7.00  ;  9.30  i  11.30. Po Mszy o 11.30 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesji. Szczególnie zapraszamy strażaków i dzieci z kl. III oraz kl. IV w strojach komunijnych. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy.

5. Po Uroczystości Bożego Ciała rozpocznie się Oktawa. Procesja wokół kościoła będzie w dni powszednie po Mszy wieczorowej, a w niedzielę po Mszy o 11.30.

6. W sobotę / 1 czerwca / w Budziszynie o godz. 19.00 nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Zapraszamy

7. W przyszłą niedzielę / 2 czerwca / po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na budujące się kościoły w diecezji siedleckiej.

8. W Ech katolickim polecamy artykuły poświęcone Dniu Matki oraz Uroczystości Bożego Ciała.

9. GOK w Mokobodach zaprasza na Gminne Święto Rodziny w przyszłą niedzielę / 2 czerwca / od godz. 14.00.  Miejsce: tereny zielone za kościołem. Szczegóły na plakatach.