Ogłoszenia parafialne 02.06.2024r.

Ogłoszenia parafialne  02.06.2024r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na budujące się kościoły w diecezji siedleckiej.

2. Razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury zapraszamy na Gminne Święto Rodziny dzisiaj od godz. 14.00 na placu za kościołem. Szczegóły na plakatach.

3. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek na zakończenie oktawy odbędzie się poświęcenie wianków.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze jak w dni zwykłe. Można spożywać pokarmy mięsne. Jest to także I Piątek miesiąca. Od godz.  9.00 – odwiedziny chorych,  15.00 – Koronka  i wypominki, 17.00  – spowiedź i  o godz. 18.00 – Msza św.

6. W sobotę 8 czerwca po Mszy wieczorowej odbędzie się spotkanie dla osób wyjeżdżających na wycieczkę do Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Zakopanego w dn. 9-10-11 lipca. Prosimy o przygotowanie numerów PESEL do ubezpieczenia.

7. W przyszłą niedzielę / 9 czerwca / w kaplicy w Świniarach o godz. 12.30 odpust NajświętszegoSerca Pana Jezusa.

8. W Ech katolickim polecamy : W obronie Krzyża wczoraj i dziś. Miętne 1984-1024. oraz rozmowa z kustoszem sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.

9. Zapowiedzi: Kamil Mikołajczuk kaw. z Gołąbka, par. Skórzec i  Aneta Pałatek panna z Mokobód,  par. tut.

10. Za śp. Genowefę Świniarską z Osin Dolnych i Tadeusza Kosieradzkiego     z Męczyna. Wieczny odpoczynek…