Ogłoszenia parafialne 28.07.2024r.

1. W piątek / 2 sierpnia/ Mszą św. w katedrze siedleckiej o godz. 7.00 rozpocznie się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału     w pielgrzymce. Karty duchowego uczestnictwa możemy przekazać        ks. Piotrowi– naszemu wikariuszowi, który będzie uczestniczył w pielgrzymce jako kwatermistrz.

2. W czasie trwania pielgrzymki codziennie będziemy spotykać się na Placu Chreptowicza o godz. 20.30 na modlitwie różańcowej i Apelu Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy.

3. W pierwszy piątek miesiąca od 9.00 – odwiedziny chorych, 15.00 – Koronka i wypominki, 17.00 – spowiedź, 18.00 – Msza św.

4. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo w kaplicy w Budziszynie o godz. 19.00. Zapraszamy.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuły poświęcone pielgrzymce na Jasną Górę. Zachęcamy do lektury.

6. Informujemy, że odpust w Budziszynie będzie za dwa tygodnie w niedzielę 11 sierpnia. Mszy św. o godz. 10.00  i 12.00 będzie przewodniczył ks. Stanisław Chodźko.

7. Zapowiedzi:  Kamil Ślaz kawaler z Mokobód,  par. tut. i Anna Żukowska panna z Siedlec par. Ducha św.   zap. I                                                         Kaml Świderski kawaler z Knychówka  i  Katarzyna Pływacz panna z Kapuściaków par. tut.   zap. I                                                                    Adrian Hartwich kawaler z Warszawy par. św. Andrzeja Boboli  i  Kamila Podniesińska panna z Mokobód par. tut.  zap. I

8. Odeszli do Pana:  śp. Stefan Krupa – Mokobody,  Maria Godlewska – Kol. Męczyn,  Zdzisław Wiliński – Mokobody,  Zbigniew Krzymowski – Kol. Mokobody,  Bożena Knyt – Bale.   Wieczny odpoczynek…