OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.06.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  25.06.2023.

1. Dzisiaj w Zaliwiu odbędą się zawody strażackie. Początek o godz.11.00
2. Jutro w wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd autokaru spod kościoła o godz. 5.00
3. Ponieważ rozpoczęły się wakacje, od jutra będą odprawiane Msze św. w kaplicy w Budziszynie o godz. 11.00. W kościele parafialnym tylko o 7.00
4. W pierwszą sobotę miesiąca / 1 lipca / nabożeństwo różańcowe w Budziszynie o godz. 19.00
5. Za tydzień w niedzielę o 15.00 – zmianka różańcowa.
6. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Bądźcie dobrzy jak pasterz- relacja ze święceńkapłańskich oraz wywiad z kard. Gerhadem Mullerem byłym prefektem Kongregacji Nauki Wiary o zagrożeniach dla Polski.
7. Zapowiedzi:  Bartosz Bednarczyk kaw. z Chodowa par. św. Józefa w Siedlcach i Paulina Cichocka panna z Mokobód par. tut. zap. II               Daniel Ostrowski kaw. z Warszawy par. Św. Jakuba Apostoła i Paulina Piwowarska panna z Mokobód par. tut.   zap. II
8. Za śp. Mariana Krupę i Helenę Michalczyk z Mokobód. Wieczny odpoczynek
9. Decyzją ks. biskupa Kazimierza Gurdy, ks. Patryk Krzymowski nasz wikariusz od 1 lipca będzie pełnił obowiązki wikariusza w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim. Serdecznie dziękujemy          ks. Patrykowi za dwa lata posługi kapłańskiej w naszej parafii. Życzymy Bożych łask, wytrwałości na drodze powołania oraz opieki Matki Bożej Budziszyńskiej na następne lata posługi kapłańskiej. Szczęść Boże!