Ogłoszenia parafialne 22.09.2024

Ogłoszenia parafialne 22.09.2024r.

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanego w pożarze Pana Stefana Królaka.

2. We wtorek o 19.30 – spotkanie Kręgu Biblijnego

3. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci z kl. III razem z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.

4. Rozpoczął się pierwszy etap renowacji polichromii. W nawie głównej kościoła zostały ustawione rusztowania . Po niedzieli przybędzie ekipa, która podejmie prace renowacyjne, które potrwają ok. 2 miesięcy.

5. Powstało opóźnienie związane z budową parkingu/ niezależne od nas /. Jeszcze ok. dwóch tygodni możemy korzystać z placu przy kościele zanim rozpoczną się prace.

6. Dziękuję z ofiary: bezimienna – 100 zł. i od Anny i Zbigniewa Piotrowskich – 500 zł. Bóg zapłać!

7. W związku z powodzią, która dotknęła mieszkańców Dolnego Śląska w przyszłą niedzielę / 29 września / po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz pomocy powodzianom.

8. W Echu Katolickim polecamy : o św. Ojcu Pio, który ciągle nas zadziwia oraz jakie były okoliczności przeniesienia stolicy naszej diecezji z Janowa do Siedlec przed stu laty?