Ogłoszenia parafialne 21.07.2024r.

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców. Ofiary złożone przy okazji poświęcenia będą przeznaczone na misje w ramach akcji MIVA POLSKA.

2. Zbliża się czas rozpoczęcia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na stoliku pod chórem są wyłożone karty duchowego uczestnictwa w pielgrzymce. Karty po wypełnieniu możemy przekazać kierownictwu pielgrzymki za pośrednictwem ks. Piotra – naszego wikariusza, który będzie uczestniczył w pielgrzymce jako kwatermistrz.

3. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Kieruj się trzeźwym myśleniem – o dekalogu kierowcy oraz Doświadczyć obecności Maryi – o sanktuarium w Mariańskim Porzeczu nad Wisłą, w pięknym zabytkowym kościele.