OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.06.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  18.06.2023.

1. Dzisiaj w kaplicy w Świniarach odpust o godz. 12.30
2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30.
3. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe połączone z Mszą św. o 18.00
4. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.00
5. Wójt Gminy Mokobody i GOK zapraszają wszystkich chętnych do Zaliwia   w przyszłą sobotę  / 24 czerwca /na Potańcówkę Nad Liwcem. Początek spotkania o godz. 19.00.   Szczegóły na plakatach.
W przyszłą niedzielę na Zaliwiu odbędą się zawody strażackie. Początek o godz. 11.00.  Organizatorzy serdecznie zapraszają.
6. W Echu Katolickim polecamy artykuły: Diecezja ma nowych kapłanów –     o święceniach kapłańskich 4 alumnów naszego seminarium oraz relacja      z Jerycha Młodych w Pratulinie.
7. Zapowiedzi:  Bartosz Bednarczyk kaw. z Chodowa par. św. Józefa w Siedlcach i Paulina Cichocka panna z Mokobód par. tut. zap. I               Daniel Ostrowski kaw. z Warszawy par. Św. Jakuba Apostoła i Paulina Piwowarska panna z Mokobód par. tut.   zap. I
8. Za śp. Krystynę Dmowską ze Świniar. Wieczny odpoczynek…