Ogłoszenia parafialne  14.07.2024r.

1. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary złożone przy okazji poświęcenia będą przeznaczone na misje w ramach akcji MIVA POLSKA.

1. Zbliża się czas rozpoczęcia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na stoliku pod chórem są wyłożone karty duchowego uczestnictwa w pielgrzymce. Karty po wypełnieniu możemy przekazać kierownictwu pielgrzymki za pośrednictwem ks. Piotra – naszego wikariusza, który będzie uczestniczył w pielgrzymce jako kwatermistrz.

1. Serdecznie dziękuję za naprawienie i pomalowanie rynien na kaplicy w Budziszynie  Panom : Krzysztofowi Zdzieborskiemu, Witoldowi Kaczkiewiczowi, Waldemarowi Pobikrowskiemu i Wiesławowi Ksionkowi.

1. W Echu Katolickim polecamy artykuł : Na półmetku Roku Modlitwy przypominamy jakie są warunki dobrej modlitwy i jak przeżyć ten czas w parafiach i życiu osobistym  oraz relacja z Diecezjalnego Dnia Chorych w Kodniu.

1. Zapowiedzi:    Jakub Pawlak  kawaler z Zaliwia Szpinki , par. tut.  i  Wiktoria Nasiłowska  panna z Brodacz ,  Kożuchówek,    zap. II