Ogłoszenia parafialne 08.09.2024r.

1. Dzisiaj  w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Odpustową Narodzenia NMP.  Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył     ks. Krzysztof Piórkowski.

2. We wtorek o 19.30 – spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. W przyszłą niedzielę w kaplicy w Księżopolu odpust Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 12.30

4. Dziękuję Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej Mokobody I za zakup donic   i kwiatów pod krzyż misyjny i pod figurę Pana Jezusa w parku.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuły: co znaczy dzisiaj dobrze wychowywać dziecko?  Mniej nas się rodzi niż umiera – starzejemy jako społeczeństwo, jakie mogą być tego konsekwencje?  W numerze relacja ze zdjęciami z Diecezjalnej Pielgrzymki Żywego Różańca do Leśnej Podl.

6. Zapowiedzi przedślubne:  Mateusz Skup z Zaliwia Brzozówki,  par. tut.     i  Agata Skup z d. Toczyska z par. Kożuchówek ,   zap. II                 Koryciński Kamil i Korycińska Renata oboje ze Świniar, par. tut.   zap. II

7. Za śp. Damiana Zdanowicza z Mokobód. Pogrzeb będzie we wtorek. Wieczny odpoczynek..