Ogłoszenia parafialne 06.10.2024r.

1. Dzisiaj po Mszy o godz.11.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III

2. W październiku zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową o 17.30. Następnie Msza św. o godz. 18.00. W niedzielę różaniec będzie po Mszy o 11.30.  Lista prowadzących różaniec jest dostępna w gablocie i stronie internetowej.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów z kl. I,  II  i  IV w ramach przygotowania do I Komunii oraz formacji po I Komunii / klasa IV /, według programu diecezjalnego.

4. W przyszłą niedzielę / 13 października / będziemy obchodzili Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
5. Dziękuję z ofiary na  inwestycje parafialne: bezimienna 200 zł.  i  500 zł. Bóg zapłać!

6. Przed tygodniem złożyliście Państwo do puszek na rzecz pomocy powodzianom 18.000 zł.  Ofiary zostały przykazane Caritas diecezjalnej. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

7. W Echu Katolickim polecamy artykuły: o modlitwie różańcowej oraz o św. Faustynie Kowalskiej i bł. ks. Jerzym Popiełuszce.

8. Odpust św. Jadwigi w naszej parafii będzie za dwa tygodnie w niedzielę 20 października o godz. 12.00 – sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Jacek Nazaruk nasz obecny Dziekan.
9. Zapowiedzi: Tomasz Sójka i Dominika Kosiorek oboje z par. św. Stefana  w Warszawie    zap. II