OGŁOSZENIA PARAFIALNE  01.10.2023.

1. Rozpoczął się październik miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec   w niedzielę będzie po Mszy św. o godz. 11.30 a w dni powszednie  o godz. 16.30.
W gablocie i na stronie internetowej umieszczona została lista odmawiania różańca w poszczególne dni. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odmawiania codziennego różańca.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla uczniów z kl. I , II  i IV razem z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św. i kontynuacja formacji według programu diecezjalnego.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 zmianka różańcowa.

3. W październiku Msze św. wieczorowe w dni powszednie będą o godz. 17.00

4. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.30

5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 –odwiedziny chorych, 15.00 – Koronka i wypominki, 16.00 – spowiedź, 16.30 – Różaniec, 17.00–Msza św.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla uczniów z kl. VII i  VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

8. W Echu Katolickim polecamy artykuły poświęcone modlitwie różańcowej.

9. Zapowiedzi: Hubert Piątkowski kaw. z Osin Dolnych i Edyta Perez Serrano panna ze Starego Opola zap.II

Marcin Rytel kaw. z Mokobód  i  Agnieszka Kisielińska panna z Kisielen – Żmichy,  par. Suchożebry  zap. II

Tomasz Dmowski kaw. z Zaliwia Brzozówki  i  Kamila Horabik panna   z Mokobód oboje par. tut.   zap. I