Ogłoszenia parafialne 25.08.2024r

Ogłoszenia parafialne 25.08.2024r.

1. Dzisiaj  Mszą św. o godz. 13.00 rozpoczną się gminne Dożynki. Następnie przejdziemy z wieńcami na tereny zielone za kościołem. Program dożynek znajdziemy na plakatach i stronie Urzędu Gminy.
2. Z racji dożynek dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 11.30  i  o  16.00.
3. Jutro / 26 sierpnia /obchodzimy Uroczystość MB Częstochowskiej. Msze św. w kościele o godz. 7.00  i w kaplicy w Budziszynie o godz. 11.00
4. W czwartek / 29 sierpnia / o godz. 18.00 na terenach zielonych za kościołem odbędzie się pokaz Cyrku Europa. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
5. Informujemy, że została przygotowana książka intencji na przyszły rok. Prosimy, aby w tym tygodniu do kancelarii w godz. 16-18 zgłosiły się osoby, które zamówiły gregoriankę na przyszły rok. Od przyszłego tygodnia książka intencji będzie dostępna dla wszystkich.
6. W Echu Katolickim polecamy artykuł o uroczystościach Maryjnych w Kodniu oraz rozmowa z ks. prof. Piotrem Tomasikiem o statusie lekcji religii.
7. Zapowiedzi przedślubne:   Krzysztof Godlewski kawaler z Kol. Męczyn, par. tut. i Maria Hanula panna z Niedźwiedzia, par. św. Sebastiana  w Limanowej