Ogłoszenia parafialne 18.08.2024r.

1. Dzisiaj w kaplicy w Osinach Dolnych o godz. 12.30 odbędzie się odpust ku czci św. Maksymiliana Kolbe.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 w Sali OSP w Mokobodach odbędzie się spotkanie dla seniorów pt. „ Bezpieczny senior w sieci ‘’. Organizatorzy serdecznie zapraszają seniorów do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

3. W przyszłą niedzielę / 25 sierpnia / odbędą się gminne Dożynki. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 13.00. Następnie przejdziemy z wieńcami na tereny zielone za kościołem. Program dożynek znajdziemy na plakatach i stronie Urzędu Gminy.

4. Z racji dożynek przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 11.30   i  o godz. 16.00.   Pozostałe Msze św. tak jak w każdą niedzielę.

5. W Echu Katolickim polecamy artykuł o św. Maksymilianie Kolbe oraz artykuły poświęcone tradycji dożynek w naszej ojczyźnie.

6. Za śp. Władysławę Osińską z Osin Dolnych i Krzysztofa Talachę z  Zaliwia-Szpinki. Wieczny odpoczynek…