Ogłoszenia parafialne 11.08.2024r.

1. Dzisiaj w kaplicy w Budziszynie przeżywamy Uroczystość odpustową Przemienienia Pańskiego . Msze św. w Budziszynie o godz. 10.00  i  00.
  2. W czasie odpustu w Budziszynie można oddać honorowo krew. Ambulans będzie czynny w godz. 10.00 – 13.00.
  3. Zapraszamy do włączenia się w pielgrzymkę duchową. Do 14 sierpnia spotykamy się codziennie na Placu Chreptowicza o godz. 20.30 na modlitwie różańcowej i Apelu Jasnogórskim.
  4. 15 sierpnia będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Po wszystkich Mszach św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kwiatów i ziół.
  5. Informujemy, że Dożynki w naszej Gminie będą w niedzielę 25 sierpnia. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 13.00
  6. W Echu Katolickim polecamy artykuł o Wniebowzięciu NMP oraz świadectwa pątników zmierzających na Jasną Górę.
  7. Zapowiedzi: Wiktor Talarek kawaler z Warszawy par. Nawrócenia św. Pawła Apostoła i Ewelina Pływacz panna z Mokobód   tut.   zap. II
  8. Za śp. Mariannę Rybak z Węgrowa i Zofię Makulewską z Mokobód. Wieczny odpoczynek…