Ogłoszenia parafialne 19.05.2024r.

Ogłoszenia parafialne  19.05.2024r.

1. Dzisiejszą  Uroczystością Zasłania Ducha św.kończymy okres wielkanocny w liturgii Kościoła. Czas komunii św. wielkanocnej kończy się za tydzień Niedzielą Trójcy Świętej.
2. Dzisiaj o godz. 16.00  Msza o urodzaje i poświęcenie pól w Mokobodach
3. We wtorek o 19.30 spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci z kl. III za ofiarę w wysokości 2.500zł.
5. Wójt Gminy Mokobody zaprasza mieszkańców Jeruzal, Osin Dolnych i Osin Górnych na spotkanie dotyczące dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze w dniu 22 maja / środa / o godz. 19.00 w świetlicy w Osinach Dolnych.
6. W Echu Katolickim polecamy artykuł o św. Ricie – patronce spraw trudnych / do numeru Echa jest dołączony obrazek z modlitwą do św. Rity / oraz artykuł o roli i znaczeniu Ducha Świętego w naszym życiu.

7. Zapowiedzi :

Sebastian Piątkowski kaw. z Osin Dolnych, par. tut. i Dominika Tomczak panna z Wodyń   Zap. II

Marcin Kiełczykowski kaw. ze Skórca i Sandra Rozbicka pana z Jeruzal par. tut.   Zap. II

8. Za śp. Rafała Kaniewskiego i Mariannę Korporowicz z Mokobód.   Wieczny odpoczynek…