OGŁOSZENIA PARAFIALNE  02.07.2023.

1. Przypominamy, że w wakacje w dni powszednie Msze św. są sprawowane w kościele parafialnym o godz. 7.00, w kaplicy w Budziszynie o godz. 11.00.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 – zmianka różańcowa

3. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 – odwiedziny chorych, 15.00 – Koronka  i Wypominki, 17.00 – spowiedź, 18.00 – Msza święta.

4. W Echu Katolickim polecamy artykuły : o zmianach księży w naszej diecezji oraz wywiad z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem – żyjemy w czasach w których ludzie zamiast się wstydzić, chlubią się swoimi grzechami.

5. Zapowiedzi:  Adrian Marciniak kawaler z Żukowa, par. Niwiski

i Olga Rabińska panna ze Świniar, par. tut.  –  zap. I

6. Za śp. Krystynę Skup z Bali. Wieczny odpoczynek

7. Decyzją ks. biskupa Kazimierza Gurdy nowym wikariuszem naszej parafii został ks. Piotr Hawryluk, który przez ostatnie cztery lata był wikariuszem parafii w Krzesku. Serdecznie witamy ks. Piotra w naszej parafii i życzymy Bożych łask, wytrwałości na drodze powołania iw pracy duszpasterskiej oraz opieki Matki Bożej Budziszyńskiej na kolejne lata posługi kapłańskiej. Szczęść Boże!